מספר פלאפון

050-563-6249

שעות פעילות

מ 10:00 עד 22:00

דואר אלקטרוני

לחץ כאן

אודות

אודות מעבדת בנג'י מחשבים

קצת אודות מעבדת "בנג'י מחשבים" וגם עלי 

אני טכנאי כבר 24 שנים.  למדתי את המקצוע במכללה ומשם התחלתי לעבוד בחנויות מחשבים ובמעבדות מחשבים . עסקתי במכירות מחשבים וגם תיקוני מחשבים נייחים ומחשבים ניידים. מאז 1995 גם המחשבים הנייחים והניידים  גם הרכיבים וגם מערכות ההפעלה השתנו ללא היכר . וכל מה שהשתנה למדתי מחברות היצרן וקיבלתי כלים מהיצרן עצמו כי הייתי עובד גם מתחת ליצרני המחשבים שלא כל טכנאי מחשבים זוכה לזה. עבדתי עם DELL ,LENOVO ו-ASUS ישירות וקיבלתי מהם הרבה כלים שאין כמעט לטכנאי רגיל כדיי לדעת היכן מסתתרת התקלה. יש לי כלים שמקצרים את זמן ההמתנה לתיקון . הבדיקות אצלי נערכות כמה דקות ולא כמה שעות. והן יותר מדוייקות .

עבדתי עם מעבדות שלוקחות הרבה כסף על תיקון מסך או על תיקון מחשב והבנתי שזה בגלל סיבות של שכירות וכ"ו  

מעבדת "בנג'י מחשבים" נפתחה לפני שלוש שנים  כדיי לתת שירות אמין מהיר וזול כמה שיותר ללקוח.

יותר חשוב לי שהלקוח לא יבוא בטענות לאחר התיקון שלא יהיו תיקונים חוזרים ושהלקוח יחייך ולא יהיה עצבני כשהוא מקבל שירות ושיהיה לו על מי לסמוך. 

כדיי לתת שירות אמיתי שקוף ואמין מול העיניים של הלקוח כדיי להוזיל מחירים ללקוח עצמו ולשרת אותו עד הסוף החלטתי שלי תהיה מעבדה ניידת שבאה עד הלקוח מתקן בשקיפות מלאה מול עינו של הלקוח . נותן חשבונית ואחריות לתיקון.

תמיד יש אפשרות להתקשר אלי וגם לפנות לוואצאפ יותר נוח ויש גם רישום של ההיסטוריה  בוואצאפ ככה אני זוכר בדיוק מה עשיתי לכל לקוח וככה יש לי יחס אישי יותר ללקוח עצמו. 

אם התיקון חוזר אני מתקן  בחינם על חשבון המעבדה בתנאי שזה אותו תיקון ואותה תקלה  נותן עדיפות לאותו תיקון כדיי לא לעכב אותו.  זה יכול לקרות בכל מעבדה. רוב התיקונים שלי לא חוזרים . ואם חוזרים זה אחד למליון כי אני מנסה להיות כמה שיותר מדוייק ברמת התיקון . אני עומד על לקיחת אחריות זה חשוב לי מאוד. . 

על בדיקת מחשב ונסיעות מיותרות ללקוח ומשלוחים אני לא לוקח כסף בודק בחינם למרות הנסיעות ושעת העבודה . 

הצעת מחיר נותן לאחר בדיקה מדוייקת עם הסבר מדוייק ללקוח  . כדיי שלא יהיו טעויות לאחר מכן. .

לא כל התיקונים אני מתקן בבית הלקוח . אם ישנה תקלה שצריך להזמין חלקים מחו"ל וצריך לחכות עד שזה יגיע אני לוקח את המחשב עד לגמר התיקון . או אם התיקון אורך כמה שעות אני גם לוקח את המחשב.

אני  עובד עם יבואנים של חלקי חילוף למחשבים שמייבאים הכל מחו"ל.  יש רכיבים מעטים למחשבים ניידים שאפשר להשיג בארץ כמו מסכים מקלדות דיסקים וזיכרונות. שאר החלקים ניתן להשיג רק מח"ול וזמן הגעה שלהם לארץ לוקח חודש . לפעמים פחות לפעמים יותר..

במידה והלקוח צריך את המחשב אני מביא לו מחשב חלופי  עם המידע של הלקוח כדיי שיהיה לו לעבוד על המחשב ולא נעכב אותו עד גמר התיקון

אני  עובד רק עם חלקי מחשב שלא איכזבו אותי לאורך השנים  חלקים איכותיים ולא עובד עם רכיבי מחשב זולים שמתקלקלים אחרי  3 חודשים.אני לא מוכן להתעסק עם בעיות בגלל רכיב לא איכותי. אז אולי זה קצת יקר (אין הבדל גדול במחירים)  אבל זה שווה במקום לבוא ולחזור כל הזמן .  

מעבדת בנג'י מחשבים עושה גיבויים לכל מחשבים שאני מפרמט אותו או מוחק את הדיסק כדיי להשיב את מערכת ההפעלה לתיפקודה התקין. הגיבויי נשאר שבוע עד שהלקוח מסכים אישית למחוק הכל.

יש לבנג'י מחשבים את הציוד המתקדם לשנת 2020 כדיי לתקן את המחשבים כמו תוכנות דיאגנוסטיקה שבודקות את הרכיבים האלקטרונים ונותנים לי מידע על איזה רכיב לא תקין. אני גם משתמש בציוד של גיבויי מהיר כדיי לזרז את העבודה וגם במערכות הפעלה שמוכנות מראש כדי לקצר תהליך ההתקנה  ולשחרר את המחשב מתיקון תקין וכמה שיותר מהר .

השירות ניתן בכל איזור המרכז והשרון (לא כולל נתניה)

בנג'י  מחשבים מתחמה במחשבים של המותגים הבאים וגם במחשבים ללא מותג כמו

DELL, ASUS, LENOVO, HP, MSI, TOSHIBA, SONY ועוד 

 
דילוג לתוכן