מספר פלאפון

050-563-6249

שעות פעילות

מ 10:00 עד 22:00

דואר אלקטרוני

לחץ כאן

תקנון

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ו/או קריאה ו/או ביצוע עיסקה ו/או רכישה שיעשו על ידך באתר, ויהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין "בנג'י מחשבים". הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון .

 1. גלישה באתר ו/או הזמנת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 2. בהיותי  מאשר את פתיחת קריאת השירות ב"בנג'י מחשבים" הריני מסיר אחריות מ"בנג'י מחשבים"  על כל נזק שנגרם למחשב לרבות  איבוד נתונים ו/או איבוד קבצים חשובים ו/או תוכנה כלשהי ו/או מערכת הפעלה כלשהי  ו/או שיבוש נתונים/קבצים  לפני או אחרי תיקון המחשב  וידוע לי כי אני מסיר  אחריות מבנג'י מחשבים על כל נזק שנגרם לי לפני הגעת המחשב לתיקון וגם אחרי הגעת המחשב מתיקון.  על הלקוח לגבות את החומר החשוב לפני שהוא מביא את המחשב לתיקון במעבדת בנג'י מחשבים.
 3. "בנג'י מחשבים"  מסיר בזאת אחריות על כל נזק שנגרם ו/או יגרם למחשב ו/או למוצריו הנילווים  של הלקוח, לרבות  שריטה ו/או שבר ו/או סדק שהיו על המחשב לפני שהלקוח יצר קשר עם "בנג'י  מחשבים" וגם אחרי תיקון המחשב ב"בנג'י  מחשבים". 
 4. "בנג'י מחשבים" מסיר אחריות מכל נזק ו/או אובדן ואו גניבה  שיגרם למחשב או למוצריו  הנילווים כתוצאה מתהליך האריזה ו/או ההובלה של המוצר מהלקוח ל"בנג'י מחשבים" ומ"בנג'י מחשבים" ללקוח. 
 5. "בנג'י מחשבים" מסיר אחריות על כל נזק שהיה קיים למחשב עוד לפני הגעתו למעבדת "בנג'י מחשבים" לרבות נזק שנגרם מהצפה של נוזלים ו/או שריפה ו/או חום גבוה ו/או שברים ו/או סדקים ו/או קרעים ו/או כל נזק אחר שלא מצויין בתקנון זה. 
 6. "בנג'י מחשבים"  מפרסם באתר זה מבצעים ו/או מאמרים ו/או תמונות ו/או כותב מיילים ללקוח ולפעמים יכולה ליפול טעות על מחיר או על מבצע או על מאמר באתר  או במייל של הלקוח ולכן "בנג'י מחשבים" מסיר אחריות על טעויות שנופלות או באתר או במייל שנשלח ללקוח . וגם על כל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש באתר .יש לוודא טלפונית את המחיר לפני ביצוע העיסקה.
 7. "בנג'י מחשבים" מסיר מעצמו או מהשליח אחריות על אבידה כלשהי בזמן המשלוח או בזמן התיקון של המחשב.
 8. "בנג'י מחשבים" מסיר מעצמו כל אחריות מנזק שעלול להיגרם ללקוח  בכל שלב לרבות נזק הקיים במחשב ו/או במוצריו לפני הגעתו ו/או  במהלך הגעתו ו/או אחרי הגעתו למעבדת "בנג'י מחשבים" לרבות גניבה ו/או אובדן לחומרה ו/או לתוכנה ו/או למידע .
 9. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך או בקריאת שירות אם לא נקבל את פרטיך . לכן על מנת לבצע קריאת שירות או הזמנה כלשהי יש למסור את כל הפרטים הנדרשים כולל טלפון או כתובת דואר אלקטרוני.
  בפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה ו/או פתיחת קריאת השירות כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בכרטיס האשראי יישמרו במאגר המידע של "בנג' מחשבים. ו"בנג'י מחשבים" לא יעביר את פרטיך האישיים לצד שלישי.  
 10. "בנג'י מחשבים" מחייב את הלקוח לפני תחילת בדיקת המחשב או לפני תחילת תיקון המחשב או מזומן או דרך כרטיס אשראי. (לא מקבל צ'קים ו/או דיינרס ו/או אמריקאן אקפרס). 
 11. לאחר ביצוע ההזמנה ו/או קריאת השירות יפנה נציג "בנג'י מחשבים" ללקוח על מנת לאשר את פרטי ההזמנה, כדיי לזהות את הלקוח ולקבל את פרטי כרטיס האשראי, לאחר ביצוע העסקה על ידי הלקוח תבוצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות האשראי יחוייב כרטיס האשראי. 
 12. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים גם פליליים וגם אזרחיים.
 13. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
 14. אף סעיף מאמור למעלה אינו מבטל סעיף אחר שקדם או נכתב אחריו.
דילוג לתוכן